Наші традиції та досягнення

Педагогічний колектив закладу отримав за багаторічну плідну співпрацю, створення належних умов для проходження педагогічної практики студентами, високий рівень науково-педагогічної майстерності колективу Подяку від Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

29.08.2012 року на районній серпневій конференції була нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради Бородавка Олена Анатоліївна, завідувач дошкільного навчального закладу № 55, за сумлінню працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до роботи, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання дітей .

За сумлінню працю, високий професіаналізм, творчий підхід до роботи особистий внесок у справу навчання, виховання і гармонійного розвитку дітей получила нагороду вихователь Потапенко Вікторія Олексіївна

Восени 2011 року  за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у  справу навчання і виховання підростаючого покоління була нагороджена Подякой  вихователь Чаплигіна Раїса Миколаївна

За сумлінню творчу працю, ініціативність, високий професіоналізм і фахову майстерність, та узвязку з перемогою у міському конкурсі "Вихователь року - 2004" була нагороджена вихователь Чемшит Тетяна Валеріївна.

Робота з видавництвом

У 2011 році у видавництві ранок вийшов посібник -хрестоматія для дітей старшого віку "Художнє слово у щоденному житті дитини" автором якого стала вихователь дошкільного закладу Трофимова О.В.

Хрестоматія „Щасливий день. Художнє слово у житті дитини. Старший вік" укладена згідно з орієнтовним переліком художніх творів Базової програми „Я у світі" та структурована за тематичними блоками –– режимними моментами: "Ранок", "Прогулянка", "Заняття", "Друга половина дня". До художніх творів подається ряд орієнтовних творчих завдань: етюди, спостереження, дослідницька робота, врави-емпатії, пантоміми, дихальні гімнастики, логопедичні зарядочки та багато іншого. Кожний тематичний блок за вимогами програми "Я у світі" спрямований на формування соціальної свідомості дітей, навичок безпечної поведінки, закладає основи екологічного виховання. Пропонована хрестоматія надасть практичну допомогу вихователям, вихователям-методистам, психологам, музичним керівникам дошкільних закладів в організації та плануванні освітньо-виховної роботи з дітьми а також батькам у вихованні дітей.