5 трав. 2015

Шановні батьки!

На нашому сайті у розділі "Благодійна допомога" оновлено інформацію про залучення та використання благодійних внесків у квітні 2015 року
27 квіт. 2015

25.04.2015 року в дошкільному закладі відбувся суботник
23 квіт. 2015

23.04.2015 року в дошкільному закладі пройшла спортивна розвага "Весела мандрівка" для дітей молодшого та середнього віку.
16 квіт. 2015

Свято Великдень

15.04.2014 року в дитячому закладі пройшло свято "Великдень"
6 квіт. 2015

Книжкини іменини

В дошкільному закладі пройшов тематичний день "Міжнародний день дитячої книги".
2 квіт. 2015

Шановні батьки!

На нашому сайті у розділі "Благодійна допомога" оновлено інформацію про залучення та використання благодійних внесків у березніі 2015 року
28 бер. 2015