25 квіт. 2014

Свято Великдень

25.04.2014 року в дитячому закладі пройшло свято "Великдень"
20 квіт. 2014

Привітання із святом Пасхи

Свяченого яєчка, доброї паски і сонця окрайчика- з Божої ласки! У мирі та щасті, добрі та любові святкуйте Великдень в родинному колі!
14 квіт. 2014

Відкрите заняття для батьків

11.04.2014 року в дошкільному закладі пройшли відкриті заняття для батьків. Так батьки групи № 12 мали змогу відправитися в подорож разом з дошкільнятами у космічний простір.
4 квіт. 2014

Атестація педагогічних працівників

Педагогічні працівники дошкільного закладу ретельно підготувалися до атестації, яка мала позитивні наслідки. Вихователі Шемет І.В., Задорожня Т.Ф. підвищіли свою кваліфікаційну категорію, їм присвоєно "Спеціаліст ІІ категорії". Батюк І.В.- музичний керівник, підтвердила кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії". Вихователь Трофимова О.В. підтвердила кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії", та педагогічне звання "Вихователь-методист".
31 бер. 2014

Суботник

29 березня відбувся суботник. Працівники закладу прибрали територію від сміття та опалого листя, розчистили бордюри від піску та землі.
26 бер. 2014

конкурс "Ми з мамою найкращі"

25.03.2014 року в дошкільному закладі пройшов I етап конкурсу "Ми з мамою найкращі". Всього прийняло участь 6 пар конкурсантів: група №5 - родина Волокитіних; група №7 - родина Килюшко; група №8 - родина Жиліних, родина Мехоношиних; група №9 - родина Гамових; група №12 - родина Колесник. Конкурсанти продемонстрували свої костюми, розповідали вірші, здивували веселими таночками. Всі учасники отримали подарунки. Переможцем конкурсу стала родина Колеснік - мама Альона Сергіївна та дочка Альбіна.
24 бер. 2014

Методичне об'єднання

20.03.2014 року було проведено районне методичне об'єднання для вихователів середніх груп за темою "Валеологічна освіта дошкільників в процесі формування основ здорового способу життя".
18 бер. 2014

Методичне об'єднання

20.03.2014 року відбудеться районне методичне об'єднання для вихователів середніх груп за темою "Валеологічна освіта дошкільників в процесі формування основ здорового способу життя".
17 бер. 2014

Тиждень фізкультури

З 17.03.2014 по 21.03.2014 року в дошкільному закладі проходить Тиждень фізкультури.
13 бер. 2014

Шевченківські дні

У дошкільному закладі протягом тижня проходять тематичні заняття "Шануймо пам'ять Кобзаря"