18 серп. 2014

Шановна Олена Анатоліївна!

Приміть наші найщиріши вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя! З повагою, колектив дитячого закладу.
16 серп. 2014

Подяка батькам

Адміністрація та колектив працівників дошкільного закладу щиро дякують батькам вихованців за підтримку та допомогу в підготовці дошкільного закладу до нового 2014 – 2015 навчального року, в створенні комфортних умов для перебування дітей в закладі. Турбота про дітей – наша спільна праця. Сподіваємось, що і надалі наша з вами співпраця сприятиме встановленню в дошкільному навчальному закладі атмосфери затишку, тепла, добра і взаєморозуміння.
13 серп. 2014

Підготовка до нового навчального року

11.08.2014 року пройшов огляд - конкурс дошкільних навчальних закладів Московського району. Представники управління освіти адміністрації Московського району перевірили готовність закладу до початку навчального 2014/2015 року
3 серп. 2014

Шановні батьки!

На нашому сайті у розділі "Благодійна допомога" оновлено інформацію про залучення та використання благодійних внесків у липні 2014 року Щиро дякуємо за допомогу!!!
28 лип. 2014

БЕЗПЕКА НА ВОДОЙМІ

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ
25 лип. 2014

Батькам

Нагадуємо, що електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів здійснюється за посиланням reg.isuo.org
15 лип. 2014

Тиждень фізкультури

З 14.07.2014 року по 18.07.2014 року в дошкільному закладі проходить Тиждень фізкультури. Оформлено виставку 2 Щоб здоров'я міцне мати - треба всім про нього дбати". 16.07.2014 відбудеться фізкультурне свято "Мама, тато і я – спортивна сім'я".
8 лип. 2014

Підготовка до нового навчального року

В дошкільному закладі триває підготовка до нового навчального року. Триває капітальний ремонт музичної зали.
7 лип. 2014

7 липня - Івана Купала

Наші предки святкували Івана Купала 20-22 червня в час літнього сонцестояння: увечері, вночі і в самий день Купала. Свято Купайла відбувалося саме в період, коли сонце приходило до зеніту – найвище піднімалося над землею, давало найбільше тепла і світла, виявляло свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Вся рослинність досягала свого апогею, все нестримно росло, розцвітало, множилося, раділо життю.
2 лип. 2014

Пройшла розвага для дітей молодшої групи "В гостях у Капітошки". Казковий персонаж провів малят по чудовому світу гри. На своєму шляху діти зустріли веселих жабенят, ловили маленьких рибок, тощо.