Калинка

Група № 6 "Калинка" (26 дітей)

Старша група

режим роботи 12 годин

Вихователь: Потапенко Вікторія Олексіївна

Помічник вихователя: Погребняк Світлана Петрівна

Музичний керівник: Рудомьотова Алла Валеріївна

Вихователь групи № 6 Потапенко Вікторія Олексіївна, творчо працює за програмою екологічного виховання дошкільників «Першоцвіт», автор Лазарєва Т.М.

Від  сприймання   навколишнього  світу  починається   шлях  до  творчості. Цей   шлях  пролягає  через   відчуття, почуття. Застосовуючи   прийоми  активізації  дітей   вона  отримала  якісні  результати, а  саме: концентрація  уваги  дітей  на   способах   дослідження   й   експериментального  пізнання  дійсності,  самостійно  набувати  знання, мислити, узагальнювати,  робити висновки. Свої набутті екологічні знання, власні почуття, думки, уявлення, настрій діти передають у своїх творчих роботах.

Зображувальна діяльність надає широкий спектр для творчих проявів у дошкільників. На заняттях часто використовуються нетрадиційні техніки зображувальної діяльності. Група перетворилась у міні галерею де роботи не стаціонарні, а мають рухомий характер, вони змінюються відповідно до теми тижня, сезонності.