Соняшники

Група №7"Соняшники" (18 дітей)

Середня група

Режим роботи 9 годин

Вихователь: Криволапова Лариса Михайлівна

Помічник вихователя: Лелюк Тетяна Павлівна

Музичний керівник: Рудомьотова Алла Валеріївна

Поглиблено працює над розвитком творчих здібностей дітей через театралізовану діяльність вихователь групи № 7 Криволапова Лариса Михайлівна Куточок «Театралізованої діяльності» наповнений різними видами театру: тіньовими, настільними, ляльковими, масками казкових героїв. В процесі театралізації діти вчаться емоційно перевтілюватись в героя, передавати почуття, враження, своє ставлення до подій, придумують нові казки (кінцівки, продовження), використовуючи методи та прийоми ТРВЗ, розвиває їх фантазію, вчить співпереживати, створює відповідну емоційну атмосферу, підвищує впевненість дитини у собі. .

Заслуговують на увагу роздуми дітей про зміст прочитаної казки, тут педагог може запропонувати вихованцям висловити свою думку або разом міркувати над тим, як правильно реагувати на прослухане. Традиційним стало розширення досвіду дітей після прослуховування казки, художнього твору або вірша залучати їх до драматизації.