20 січ. 2014

Робоча субота

25.01.2014 дошкільний навчальний заклад працює у звичайному режимі
13 січ. 2014

13.01.2014 року була проведена розвага для дітей старшого та середнього віку "Щедрий вечір, добрий вечір"
9 січ. 2014

Про робочу суботу

11.01.2014 дошкільний навчальний заклад працює у звичайному режимі
7 січ. 2014

З РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВИМ!

Хай Різдво з тим завітає, Чого серце забажає. Хай несе у кожну хату Щастя, радості багато, Хай смачна кутя Вам вдасться, Хай в сім’ї панує щастя. Щоб весела коляда В хату радість принесла. Христос рождається!
30 груд. 2013

Привітання з Новим 2014 роком

Колектив дитячого садка щиро вітає всіх з Новим 2014 роком! Нехай це свято – вісник мрій, сподівань і оновлення – принесе вам і вашим родинам мир, добро і достаток. Хай рік Новий стане для всіх справжнім знаменням майбутніх перспектив, запорукою вагомих трудових здобутків, адже недарма українці завжди славилися звитяжним трудом, громадською злагодою і щирістю прагнень. Нехай Новий рік буде щедрим для вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Бажаємо всім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів ; щоб у Новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань! З Новим роком!
27 груд. 2013

НОВОРІЧНІ СВЯТКОВІ РАНКИ

Свято Нового року в дитячому садочку пройшло весело і радісно. Батьки, які були присутні на святі, теж стали учасниками святкового дійства. Всі отримали заряд позитиву і радісні емоції. Малюки отримали подарунки від Дідуся Мороза, а батьки задоволення від виступів маленьких акторів.
23 груд. 2013

ЗАПРОШУЄМО НА НОВОРІЧНЕ СВЯТО!

Шановні батьки, запрошуємо вас на веселі, цікаві новорічні ранки!
19 груд. 2013

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ СЕРЕДНІХ ГРУП

Сьогодні 19.12.2013 р на базі дошкільного навчального закладу відбулося методичне об'єднання для вихователів середніх груп за темою "Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва".
19 груд. 2013

День Святого Миколая.

Сьогодні 19.12.2013 р велике та веселе свято – День Святого Миколая. Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас, це свято на яке ми дуже чекаємо. Хочеться побажати, щоб кожному Святий Миколай приніс той подарунок, який кожен з нас найбільше бажає. Кому цукерки, кому мандаринки, кому приємний поцілунок, або другу половинку, кому просто усмішку і добре слово. Вірте у це свято, вірте у чудо. Нехай в ваших серцях завжди горить вогник радості та щастя! Гарного і веселого вам свята!!!
4 груд. 2013

Навчаємо майбутніх вихователів

Студенти-практиканти Харківської гуманітарно-педагогічної академії демонструють свої професійні якості, любов та повагу до дітей під час проведення навчально-виховної роботи з дітьми.