1 жовт. 2014

Фізкультурне свято

30.09.2014 року в дошкільному закладі пройшло фізкультурне свято "Веселі старти"
27 вер. 2014

Вітаємо Всіх з Днем працівників дошкільної освіти.

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.
24 вер. 2014

Лялькова вистава

24.09.2014 року пройшла лялькова вистава
23 вер. 2014

Всеукраїнський День дошкілля

В дошкільному навчальному закладі розпочався тиждень присвячений до Всеукраїнського Дня дошкілля.
12 вер. 2014

Тематичний день "Юний інспектор дорожнього руху"

10.09.2014 року відбувся тематичний день "Юний інспектор на дорозі". Вихователі середніх груп провелі екскурсії до пішохідного переходу. Діти старших груп закріпили свої знання с правил дорожнього руху під час розваги "Червоний, жовтий, зелений".
8 вер. 2014

Тематичний тиждень "Увага, діти на дорозі"

З 08.09.2014 року по 12.09.2014 року в дошкільному закладі в рамках Всеукраїнського місячника "Увага діти на дорозі" проходить тематичний тиждень з попередження дорожно-транспортного травматизма.
1 вер. 2014

1 Вересня

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це день знань. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаємо вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Зі святом Вас!
1 вер. 2014

Розвага до Дня Знань

01.09.2014 року Святковим заходом розпочався день у дошкільному навчальному закладі. Малюки читали вірші, співали пісні про щасливе дитинство. Діти старших груп отримали яскраві абетки.
24 серп. 2014

Зі святом!

24 серпня ми всі разом відзначаємо Велике Свято - Свято Незалежності України!
22 серп. 2014

Зі святом!

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора.22.08.2014 року у дошкільному навчальному закладі відбулися тематичні заняття з вихованцями.