4 бер. 2015

свято 8 БЕРЕЗНЯ

8 березня - одне з улюблених свят у нашому дитячому садку. Цьогоріч воно пройшло весело та незвичайно. Вихованці дитячого садка вітали своїх мам , бабусь, сестричок піснями,віршами, танцями та власноруч виготовленими подарунками.Ми думаємо , що наші гості - мами , бабусі , сестри , тітки , співробітники дитячого саду , запрошені на свята, - залишилися задоволені чарівними та ніжними привітаннями.
3 бер. 2015

Шановні батьки!

На нашому сайті у розділі "Благодійна допомога" оновлено інформацію про залучення та використання благодійних внесків у лютомуі 2015 року
27 лют. 2015

Весняні свята

З 02.03.2015 року по 05.03.2015 року в дошкільному закладі пройдуть святкові ранки присвячені Міжнародному жіночому святу 8 Березня
25 лют. 2015

Лялькова вистава

25.02.2015 року в дитячому садочку пройшла лялькова вистава "Теремок"
18 лют. 2015

«Різнокольорова зима»

Нинішня зима подарувала нашим малюкам багато радості, цікавих свят, розваг, веселих дитячих ігор. Дошкільнята досхочу натішилися пухнастим снігом, залюбки ліпили сніговиків, будували споруди зі снігу та гралися в сніжки, проводили цікаві спостереження,і досліди,розпізнавали сліди тварин і птахів. Але найяскравіші враження діти отримали під час свята дитячих малюнків «Кольорова зима» у нашому ДНЗ, де вони мали змогу перетворити холодне покривало зими на веселі галявини з квітами, морські простори, вітальні листівки. Дякуючи дитячій уяві і фантазії, ігрові майданчики нашого закладу засяяли, зацвіли яскравими барвами, оживились цікавими образами . І ніхто не заперечить, що зима таки буває кольоровою.
12 лют. 2015

Робоча субота

14.02.2015 дошкільний навчальний заклад працює у звичайному режимі
31 січ. 2015

31.01.2015 року в дошкольному закладі пройшла розвага для дітей
30 січ. 2015

Загальні батьківські збори

29.01.2013 о 16.30 в актовому залі відбудулися загальні батьківські збори за темою "Організація життєдіяльності дітей в дошкільному навчальному закладі". На батьківських зборах були присутні завуч ЗОШ № 31 Сасіна О.В. та вчителя початкових класів.
28 січ. 2015

Робоча субота

31.01.2015 дошкільний навчальний заклад працює у звичайному режимі
17 січ. 2015