28 лист. 2014

Безпека життєдіяльності

Творча група дошкільного закладу поповнила куточки з безпеки життєдіяльності новим дидактичним матеріалом, іграшками.
20 лист. 2014

Пам'ятки

У дошкільному закладі працівникам, батькам була проведена бесіда щодо запобігання всіх видів травматизму особливо дорожньо-транспортного.
19 лист. 2014

Лялькова вистава

19.11.2014 року в дитячому садочку пройшла лялькова вистава "Котик та півник"
13 лист. 2014

13.11.2014 року в дошкільному закладі пройшла розвага для дітей середніх та молодших груп "Казочка про Котика та Півника"
7 лист. 2014

Свято Осені

З 03.11.2014 року по 07.11.2014 року в дошкільному закладі пройшли щедрі, радісні, веселі ранки для дітей "Золота осень".
3 лист. 2014

Шановні батьки!

На нашому сайті у розділі "Благодійна допомога" оновлено інформацію про залучення та використання благодійних внесків у жовтніі 2014 року
27 жовт. 2014

Шановні батьки!

Запрошуємо на щедрий, веселий, осінній ярмарок. Пісні, жарти, танці, сміх тут зустрінуть вас усіх! Поспішайте люди добрі і дорослі і малі. Чекаємо Вас у четвер 30 жовтня о 10.00 годині.
24 жовт. 2014

Трудова осінь

Діти разом з працівниками дитячого садку допомогали прибирати територію закладу.
17 жовт. 2014

Семінар-практикум

16.10.2014 в дошкільному закладі вихователь Трофимова Олена Вікторівна провела для педагогічних працівників семінар-практикум "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного закладу".
9 жовт. 2014

Навчаємо майбутніх вихователів

Розпочалась психолого-педагогнічна практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії у нашому садочку. Приємною несподіванкою стало те, що серед студентів дошкільного факультету з'являються представники сильної статі.