28 черв. 2014

Шановні громадяни нашої Батьківщини! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції – одним із визначальних державних свят незалежної України.

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!
26 черв. 2014

День іменинника в дошкільному закладі

26.06.2014 року пройшов День іменинника. Веселі змагання, переодягання, цікаві ігрові завдання створили добрій настрій у дітей. Іменинники червня отримали задоволення і подарунки.
17 черв. 2014

17.06.2014 була проведена розвага для дітей старшого віку «Клоун Плюх на гостинах у дітей».
10 черв. 2014

Лялькова вистава

10.06.2014 в дошкільному закладі діти переглянули лялькову виставу за мотивами української народної казки "Солом'яний бичок".
2 черв. 2014

Свято День захисту дітей

Веселим радісним сміхом наповнилась музична зала 02.06.2014 року. Вихованці дошкільних груп відмітили День захисту дітей піснями, іграми.
29 трав. 2014

До побачення, дитячий садок!

Яскраво та зворушливо попрощалися вихованці старших груп з дошкільним закладом. 60 дошкільнят 1 вересня прийдут до школи. Щасливої дороги наші дорогі! Ми віримо, що у Вас все буде добре.
26 трав. 2014

Випускні свята

Запрошуємо батьків на випускні свята, які відбудуться 27,28,29 травня 2014 року о 10.00 годині
19 трав. 2014

Тиждень безпеки життєдіяльності

"Правилам дорожнім вчиться завжди знадобиться" під такою назвою проходив 16.05.2014 року день в дошкільному закладі. Діти закріпили правила дорожного руху за допомогою моделювання ситуацій на дорозі.
14 трав. 2014

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 12.05.2014 року по 16.05.2014 року триває Тиждень безпеки життєдіяльності. На заняттях вихователі закріплюють з дітьми правила поводження під час небезпечних ситуацій. 14.05.2014 року в рамках тематичного дня "Вогонь-друг, вогонь-ворог" діти дошкільних груп познайомились з оснащенням пожежної машини, із задоволенням приміряли одяг пожежних, спостерігали за роботою пожежного рукава.
1 трав. 2014

Перше травня-свято весни і праці

Живіть у мирі та любові, Трудіться всім на благо! Весни бажаємо для душі! І ласкавого травня!