3 бер. 2014

Весняні свята

З 03.03.2013 року по 06.03.2013 року в дошкільному закладі пройдуть святкові ранки присвячені Міжнародному жіночому святу 8 Березня
28 лют. 2014

Масляна в дитячому садку

28.02.2014 року дуже весело пройшло фольклорне свято "Масляна". Народні ігри, пісні, змагання, смачні млинці - так проводжали зиму в дошкільному закладі.
25 лют. 2014

Колективний перегляд

25.02.2014 р в дитячому садку пройшли колективні перегляди за темою "Інтегрований підхід до логіко-математичного розвитку".
24 лют. 2014

Розпочалась підготовка до Свята 8 березня

В дошкільному закладі розпочалась підготовка до Свята 8 березня.
14 лют. 2014

Методичне об'єднання для музичних керівників Московського району.

14.02.2014 в дошкільному закладі пройшло методичне об'єднання для музичних керівників Московського району за темою "Організація роботи в ДНЗ з розвитку творчості дітей засобами музично-театрального мистецтва".
12 лют. 2014

Тиждень театрального мистецтва

З метою активизації творчого потенціалу дітей, виявлення талановитих дітей був проведен Тиждень театрального мистецтва з 10.02.2014 р по 14.02.2014 року. Колектив дитячого садка протягом тижня зробив життя наших вихованців цікавим і змістовним, наповнив його яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості.
4 лют. 2014

Спортивне свято

Відступили морози. Діти з радістю приняли участь у спортивному святі "Зимові ігри". Змагання на санчатах, метання сніжків, рухливі ігри з казковими героями наповнив свято веселим настроєм та усмішками малят.
3 лют. 2014

Робоча субота

08.02.2014 дошкільний навчальний заклад працює у звичайному режимі.
27 січ. 2014

Тиждень фізкультури

З 27.01.2014 по 31.01.2014 року в дошкільному закладі проходить Тиждень фізкультури.
23 січ. 2014

На прогулянці взимку

З першим снігом вихователі включили до своїх прогулянок дослідницько-пошукову діяльність. Малюки побачили різноманітність сніжинок, утворення кольорових льодинок та прикрасили ними дерева.